2100.00 Türk lirası ₺ 2.El Golden Mask Deep Hunter---2 Başlıklı Kırıkhan

Yayınlanma tarihi: Şubat 26, 2018
 • Konum: +90 (543) 8689850, Kırıkhan, Hatay, Turkey

Marka : goldenmaxx deep hunter
Model/Tip : 2.El Golden Mask Deep Hunter---2 Başlıklı
Durumu : Satılık
ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.
ÜZERİNDE 28 CM BAŞLIK+1X1 METRE ÇERCEVE BAŞLIK BULUNMAKTADIR.
HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR.
Golden Mask Deep Hunter
Golden Mask Deep Hunter sayesinde daha derinlerdeki madenleri bulmanız artık çok daha kolay! Golden Mask markasının bir başka kaliteli modeli olarak piyasaya sürülen Deep Hunter, özellikle define avcıları için tasarlandı. Hafif yapısı, analog kontrol sistemi ve derinleri algılayan pulse endüksiyon özelliğiyle hazineler elinizin altında!
Analog sistemle kolay kontrol
Golden Mask Deep Hunter cihazı, diğer Golden cihazları gibi dijital bir ekranla gelmiyor. Bunun sebebi, kullanıcılarına daha rahat bir kontrol mekanizması sunmak. Üzerindeki ayarlanabilir tuş kombinasyonları sayesinde istediğiniz madenin frekansını hemen ayarlayabilirsiniz. Zorlu arazi koşullarında bile başarılı sonuçlar sunarak, sizleri şaşırtacak olan Golden Mask Deep Hunter ile araziye hakim olmanın tam sırası!
Daha derinler ne var öğrenin!
Golden Mask Deep Hunter cihazının en büyük özelliklerinden birisi, sınıfındaki diğer cihazlara göre yüzde 20 daha fazla derinliklerdeki madenleri tespit edebilmesidir. Bu bakımdan fiyatıyla ve derinlik algısıyla şaşırtan cihaz, yüksek hassasiyetiyle işinizi kolaylaştırıyor.
Hafif tasarımı sayesinde arazi de kolay bir şekilde taşınabilir. Uzun pil ömrüyle araziyi tarayana kadar enerjiniz asla bitmez ve tarama işlemleri yarıda kesilmez.
Her arazide ve toprak türünde mükemmel başarı
Arazi tarayıcılarının istediği her özellik, Golden Mask Deep Hunter cihazında mevcut! Öyle ki cihaz muadillerinden bir adım öne geçebilmek için her türlü arazide en doğru sonuçları sunabilme yeteneğine sahip. Arazi tarayıcıları bilirler ki, toprak yapısındaki mineral ve benzeri maddeler cihazın algılama sensörlerini yanıltabilir. Ancak Golden Mask Deep Hunter için böyle bir yanılgı durumu sıfıra kadar indirilmiştir. Arazinin durumuna göre sinyal seviyesini yükselten ve en iyi sonuçları sizlere sunan cihaz, sınıfın en iyi olarak piyasada bulunuyor.
Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri
Golden Mask Deep Hunter cihazını almanız için çok para ödemenize gerek yok! En uygun fiyattan satılan ürün sayesinde araziler artık sizin. Altın, gümüş veya daha farklı madenleri bulmak için Golden Mask Deep Hunter cihazını uygun ödeme koşullarından yararlanarak, envanterinize dahil edebilirsiniz.

İlanı verenle iletişime geç Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
 • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Antalya havalimanı transfer
  Antalya havalimanı transfer
  Diğer Taşıtlar - Pendik (İstanbul) - Mayıs 7, 2020 50.00 Türk lirası ₺

  EN UYGUN FİYATLAR 24 SAAT HİZMET ÜCRETSİZ REZERVASYON Alanya Side Belek

 • 3 Başlıklı Minelab Gpx 5000 Çok Temiz
  3 Başlıklı Minelab Gpx 5000 Çok Temiz
  Diğer Taşıtlar - Kırıkhan (Hatay) - Mart 10, 2018 10500.00 Türk lirası ₺

  Marka : MINELAB Model/Tip : MINELAB GPX 5000 Durumu : Satılık ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP DEPAR TEKNİK SERVİS TARAFINDAN 1 YIL GARANTİLİDİR. ÜZERİNDE 11''DD+30X36 CM+18''DD BAŞLIK BULUNMAKTADIR. HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR. Minelab GPX 50...

 • SPK-SERİSİ KANAL ATIK SU ÖĞÜTÜCÜ
  SPK-SERİSİ KANAL ATIK SU ÖĞÜTÜCÜ
  Diğer Taşıtlar - Başakşehir (İstanbul) - Mart 5, 2018 1.00 Türk lirası ₺

  Cinsi : Sanayi Marka : MT MAKİNA Türü : Satılık Durumu : Sıfır SPK-Serisi Kanal Atık Su Öğütücülerimiz, düşük hız ve yüksek tork özelliğine sahip parçalayıcı bıçakları ile tekstil, plastik, alüminyum kutular, ahşap vb. gibi tıkanmaya sebep olan tüm k...

Yorumlar

  Yorumunuzu yazın (ilanla ilgisiz, hakaret içerikli ve benzeri yorumlar silinecektir)